###message

Vymyslite meno pre nášho maskota a vyhrajte!

Je to už 6 rokov, čo sme spustili stránky Eujuicers.sk a práve teraz prišiel čas posunúť sa ďalej. Chceme s vami byť v stále úzkej interakcií, podávať hodnotné informácie a prinášať viac výhod - a to na užívateľsky príjemných stránkach. Preto sme sa rozhodli našu vlajkovú loď trochu zrenovovať. Zistite, aké výhody sme pre vás pripravili a zasúťažiť si o balíček cien a o nášho nového plyšového maskota!

Viac informácií, viac zliav

Na nové stránky sme prešli minulý mesiac, a tak niektorí z vás zmenu už určite zaregistrovali. Okrem vylepšeného vzhľadu sme sa zamerali na jednoduchšiu orientáciu - tak, aby ste vždy našli užitočné informácie alebo to, čo práve hľadáte. Tiež sme zlepšili napríklad dostupnosť výživové poradne, zosumarizovali sme pre vás všetky prínosy pitia čerstvých štiav, či doplnili naše tipy pre výber odšťavovača.

Ďalšou novinkou je možnosť založiť si zákaznícky účet, prostredníctvom ktorého chceme odmeňovať našich stálych zákazníkov - predovšetkým zľavami.

Ako funguje zákaznícky účet?

S účtom máte automaticky zľavu na náhradné diely a príslušenstvo k prístroju, ktorý ste u nás zakúpili. Môžete, ale získať zľavu aj na nový prístroj alebo čokoľvek iné, čo si v e-shope vyberiete. Plánujeme totiž spustenie bodového systému, s ktorým budete zbierať body za svoje nákupy, za odporúčanie známym či za úspešnú účasť v našich súťažiach.

A práve vďaka nazbieraným bodom budete u nás nakupovať lacnejšie

Bodový systém síce ešte nie je spustený (jeho štart plánujeme v prvej polovici budúceho roka), ale nakupovať za body môžete už teraz - body vám pripočítame aj spätne. Ak vás zaujíma, či dostanete body aj za nákup, ktorý ste u nás vykonali potrebné pred dvoma či piatimi rokmi, odpoveď znie áno. :) Získať body v súťažiach a za odporúčanie známym však bude definitívne možné až po spustení systému.

Tým, ktorí u nás v minulosti nakúpili, sme predvytvorili zákaznícky účet automaticky. Ak patríte medzi nich, nedávno sme vám poslali e-mail s vašimi prístupovými údajmi - a je len na vás, či si účet aktivujete alebo nie. Určite vás budeme informovať aj o spustení bodového systému.

Eujuicers konečne majú svojho maskota

Novo sa na webe objavil tiež maskot Eujuicers, ktorý vás stránkami sprevádza. Môžete na neho naraziť v magazíne, v e-shope aj počas objednávky.

Pri návrhu jeho podoby sme vychádzali z tvaru loga Eujuicers a nakoniec sme sa pustili ešte do výroby plyšovej verzie. Pri nej sme zapojili do procesu aj deti, ktoré mali hlavné slovo pri schvaľovaní konečnej podoby. Plyšáčik sa predsa musí páčiť hlavne im! Plyšáka nájdete v e-shope, ale môžete ho získať aj zadarmo, a to pri nákupe nášho darčekového poukazu.

MaskotEvolution
MaskotEvolution

Vymyslite meno pre maskota a vyhrajte!

A ako sa maskot volá? To ešte nevieme, rozhodli sme sa nechať to na vás! Dnešným dňom štartuje súťaž o to, kto vymyslí najlepší meno. Svoje návrhy nám napíšte do formulára na konci tohto článku, a to najneskôr do 30.11.!

Autor najlepšieho návrhu získa balíček, ktorý bude obsahovať plyšového maskota, vákuový džbán, smoothie fľašu Sana, digitálnu váhu Sana a knihu Smoothies podľa chorôb. Darčeky, ale nedostane len jeden z vás. O ďalších výhercoch rozhodne náhoda - cenu v podobe plyšového maskota získa každý 25. návrh.

Víťazný návrh a meno výhercu zverejníme v magazíne 3.12., Výhercovia budú zároveň kontaktovaní e-mailom. Na jednu e-mailovú adresu možno poslať iba jeden návrh - viacpočetné pokusy budú zo súťaže vyradené, rovnako ako všetky vulgárne a inak nevhodné návrhy.

Tešíme sa, čo vymyslíte!

Súťažný formulár

soutěž
soutěž
Publikované: 12. novembra 2015