###message

Test odšťavovačov: Je lepší šnek, odstredivka alebo dvojhriadeľ?

Ktorý odšťavovač je najlepší? Urobili sme veľký porovnávací test a výsledok je ...

Často sa nás pýtate, ktorý odšťavovač je najlepší a či sa oplatí priplatiť si za inú technológiu, než nad akou ste uvažovali pôvodne. Na druhú stranu ani tie najdrahšie odšťavovače nezaručujú, že budete spokojní. Preto sme u nášho českého partnera v showroome natočili videotest, kde uvidíte prácu jednotlivých predstaviteľov na vlastné oči.

Čo vo videu testujeme?

V našom novom videu porovnávame štyri rôzne technológie odšťavovania: v akcii uvidíte odstredivý ďalej vertikálny šnekový, horizontálny šnekový a nakoniec dvojhriadeľový odšťavovač. Na každom z nich sme odšťavnili kilo hrozna, ananásu, mrkvy a listovej zeleniny. Merali sme čas, množstvo šťavy a množstvo drte.

Ktorý odšťavovač zvíťazil?

Každý v niečom inom. Odstredivý je suverénne najrýchlejší, dvojhriadeľový model ponúka najvyššiu výťažnosť a najkvalitnejšiu šťavu, šnekový zase pohodlie a univerzalitu. Základom pri výbere odšťavovača je teda odpovedať si na otázku, čo vlastne požadujete. Či už tušíte, alebo stále váhate, naše video vám pomôže si svoje preferencie ujasniť.

Vo videu Dan totiž nielen meria a váži, ale tiež hodnotí kvalitu šťavy, komentuje priebeh odšťavovania a oznamuje svoje postrehy a fígle. Video je síce dlhšie, ale poskytne vám komplexný prehľad o tom, aké možnosti sú na trhu.

Porovnávací test technológií: ktorý odšťavovač je najlepší? (CZ titulky)

Stále si nieste istí

Prehdite si naše rady, ako vybrat odšťavňovač.

Objednajte si tlačeného sprievodcu výberom zadarmo.

Alebo nám zavolajte na linku 0908 788 028  prípadne 035/77 25 090, radi Vám poradíme!

Publikované: 24. júna 2016