###message

Predstavujeme najlepší šnekový odšťavovač na trhu Sana EUJ-707 by Omega

Dajte dohromady 20 rokov skúseností s odšťavovači, 70 otáčok za minútu a dvojfázové sito, a máte pred sebou kuchynský klenot, podľa ktorého sa budú ostatní už len učiť. A tá najlepšia správa je, že ho môžete mať už na Vianoce doma.

Sana Juicer by Omega EUJ-707
Sana Juicer by Omega EUJ-707

Sana Juicer by Omega EUJ-707

Nový model Sana EUJ-707 patrí na špicu horizontálnych šnekových odštavovačov. Kvalitný motor s len 70 otáčkami za minútu spracováva všetky suroviny mimoriadne šetrno. Odštavovač tak zachováva maximum vitamínov,enzýmov a minerálov.

O ešte lepší výkon sa stará dvojfázové sito: revolučné je tiež použitie veľkého plniaceho otvoru, díky ktorému sa odštavovač Sana EUJ-707 pohodlne čistí a jednoducho v ňom spracujete listovú aj koreňovú zeleninu. A pozor – bez problémov zvláda ríbezle,ananás aj stonkový zeler.

Ostatne - pozrite sa na novinku v praxi:

Nielen šťavou je človek živý

Okrem ovocných a zeleninových štiav aj byliniek s odšťavovačom tiež vyrobíte cestoviny, orechové maslo, detské výživ, umeliete kávu alebo pripravíte zmrzliny a sorbety.

Odšťavovač je celý z BPA free materiálov, takže nemá negatívny vplyv na imunitný systém človeka. Samozrejme je aj veľmi tichý a s telom premysleným do najmenšieho detailu.

Šnekový odšťavovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega kúpite za 429 EUR vrátane bohatého príslušenstva a v bielom, červenom aj chrómovom prevedení.

Publikované: 5. decembra 2013