Omega TWIN 32: nový dvojhriadeľový odšťavovač na e-shope!

Nedávno sme zaradili do e-shopu nový odšťavovač Omega TWIN 32, ktorý doplnil našu ponuku dvojhriadeľových odšťavovačov. Je to odšťavovač práve pre vás?

Známy americký výrobca prichádza na trh so svojim prvým dvojhriadeľovým odšťavovačom. Model Omega TWN 32 má byť odľahčenou alternatívou štandardných dvojhriadeľových odšťavovačov, ktoré bývajú pre veľa spotrebiteľov finančne neprijateľné a aj napriek nespočet výhod často užívateľsky menej pohodlné.

omega twn32
omega twn32

Jednoduché zostavenie aj údržba

Výsledkom zámeru dodať na trh užívateľsky príjemnejšiu verziu dvojhriadeľových modelov je práve Omega TWN 32. Svojou konštrukciou sa nápadne podobá horizontálnym šnekovým odšťavovačom - vďaka tomu sa v porovnaní s ostatnými dvojhriadeľovými odšťavovači ľahšie zostavuje a čistí. Práve tieto výhody sú najväčším plusom novej Omegy.

Čo s Omegou TWN 32 odšťavíte?

S Omegou odšťavíte listovú a koreňovú zeleninu, ale zvládne aj citrusy, hrozno alebo jablká. Rozdiel vo výťažnosti oproti drahším modelom je zrejmý predovšetkým u koreňovej zeleniny, kde má nová Omega horšie výsledky, napriek tomu nás celkovo prekvapila a hodnotíme ju ako skvelú alternatívu v prípade, keď hľadáte prístroj vhodný pre lisovanie byliniek a listovej zeleniny.

Pre koho je Omega TWIN 32 vhodná?

Omegu TWN 32 môžeme odporučiť stredne náročným užívateľom, ktorí trvajú na dvojhriadeľovom modelu a plánujú odšťavovať v prvom rade listovú zeleninu, bylinky či mladý jačmeň - práve tieto suroviny zvláda Omega viac než dobre. Spokojní budete aj v prípade bežných druhov ovocia, ako sú jablká, hrozno alebo citrusy. Mrkva vyžaduje trochu viac úsilia, pretože jej odšťavovanie sa nezaobíde bez poriadneho tlačenia zátkou, ostatne ako je zvykom u všetkých dvojhriadeľových odšťavovačov.

Naše videorecenzie (CZ titulky)

Pozrite sa, ako Omega TWIN 32 obstála, keď sme s ňou odšťavovali my. K otestovaniu sme pristúpili s hromadou grepu, mrkvy, jabĺk, rímskeho šalátu a hrozna.

Viac informácií o odšťavovači Omega TWN 32 vrátane nášho podrobnejšieho hodnotenia nájdete v e-shope.

Publikované: 24. novembra 2015