###message

Čo k Vianociam? Darujte zdravie!

Je najvyšší čas porozhliadnuť sa po darčekoch pre svojich blízkych! Ste bez nápadu? Čo tak darovať im zdravie?

Sana Juicer EUJ-808 white
Sana Juicer EUJ-808 white

Pre milovníkov miešaných nápojov, a to nielen ovocných a zeleninových ...

…odporúčame náš ďalší univerzálny Sana Juicer EUJ-808 by Omega.Smelo ho môžeme nazvať malým domácim juice barom. Je vybavený juice flap, čiže uzatvárateľnou výpusťou, ktorá umožní premiešať suroviny ešte pred vyliatím do pohára.

Do tohto prístroja môžete naliať aj jogurt alebo mlieko, prípadne prihodiť kopček zmrzliny. Výborná vec pre všetky maškrtníkov, ktorým zároveň záleží na zdraví, a opäť aj pre deti. Ak nechce dieťa už ani šťavu, jednoducho ho utiahnite na zmrzlinový koktail! Malí aj veľkí sa navyše môžu rozmaznávať mandľovým mliekom, na ktoré nebudú potrebovať nič viac než vopred namočené mandle a trochu vody.

EUJ-808 je vhodný tiež do domácností, kde v kuchyni počítajú s každým centimetrom štvorcovým - vďaka vertikálnej orientácii zaberie menej miesta.

Sana Juicer EUJ-707 chrome
Sana Juicer EUJ-707 chrome

Zamatová šťava z mnohých druhov plodov, zmrzlina, arašidové maslo ...

…To všetko zvládne šnekový horizontálne odšťavovač Sana EUJ-707 by Omega, ktorý je skvelým darčekom ako pre všetkých nadšencov odšťavovania, tak aj pre domácnosti s deťmi.

Čaká vaša dcéra alebo sestra bábätko? Tento prístroj sa stane neoceniteľnou súčasťou jej kuchyne nielen v tehotenstve. Pripraví vďaka nemu nespočet variantov príkrmov, pretože EUJ-707 zvládne rôzne detské pyré a kašičky. Pre rodinný rozpočet to potom znamená úsporu, pretože desiate z obchodu vychádzajú pri pravidelnom nákupe docela draho.

Akonáhle dieťa odrastie, jeho mamička do neho určite dostane vitamíny ľahšie, keď mu ponúkne sladkú farebnú šťavu alebo čerstvý sorbet a nie deťmi občas odmietané celé plody ovocia a zeleniny.

Ale aj dospelí budú nadšení, veď kto by nebol neocenil príliv energie, ktorý pitie čerstvých štiav prináša, alebo napríklad lahodné orechové maslo podľa vlastného receptu a v lete osviežujúci ovocný sorbet?

Present for Christmas
Present for Christmas

Vianočné darčeky

Je najvyšší čas porozhliadnuť sa po darčekoch pre svojich blízkych! Ste bez nápadu? Čo tak darovať im zdravie? Odšťavovanie predstavuje ideálny spôsob, ako si len vďaka prostému doplňovaniu vitamínov z prírodných zdrojov vylepšiť zdravie, zbaviť sa hŕby neduhov a zároveň im účinne predchádzať. Odšťavovače sú preto vhodným darčekom nielen pre stúpencov raw stravy, ale aj pre všežravce. Na zdraví totiž záleží nám všetkým, a ako vieme, musíme začať v prvom rade v kuchyni.

U EUJUICERS.SK si môžete byť istí kvalitou a dlhodobou výdržou odšťavovačov nielen preto, že sú vyrábané z odolných materiálov, ale aj vďaka poskytovanému servisu a dostupnosti náhradných dielov. Jednoduchá údržba zase zaručuje, že prístroj na dne skrine naozaj len tak neskončí.

 

Ako vybrať ten najlepší odšťavovač?

Z našej ponuky sme vybrali dva odšťavovače, ktoré vďaka svojej univerzálnosti sadnú väčšine obdarovaných. Pokiaľ si ale stále nie ste istí, či by nebol vhodnejší iný model, nechajte si zadarmo zaslať náš katalóg napíšte nám na náš mial: sk@eujuicers.com alebo nám zavolajte na telefónne číslo: 0908 788 028

Publikované: 18. novembra 2014