###message

5 dôvodov prečo kúpiť skvelý odšťavovač Sana 707

Zahoďte ovocné krabicové džúsy s čerstvou šťavou z ovocia a zeleniny sa totiž nedajú absolútne porovnať. Urobte veľký krok pre svoje zdravie a zaobstarajte si mimoriadne kvalitný odšťavovač Sana Juicer by Omega EUJ-707,ktorý je najpredávanejší v celej Európe. Tieto dôvody vás isto presvedčia o jeho výnimočnosti.

1) Maximum vitamínov bez peny a hluku

Horizontálny šnekový odšťavovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 je stvorený pre vás ak hľadáte pomocníka s čo najširšími možnosťami využitia a maximálne rýchlim umytím. S týmto odšťavovačom perfektne vylisujete ovocie, koreňovú a listovú zeleninu, bylinky aj trávy. Pri nízkej rýchlosti, iba okolo 70 otáčok, totiž vylisuje plody s minimálnou stratou vitamínov, bez peny a bez hluku a bez najmenšieho bordelu v kuchyni. Zaujímavosťou je, že jeho diely sú vyrobené z materiálov, z ktorých sa vyrábajú kojenecké flaše a ktoré nemajú negatívny vplyv na imunitný systém.

2) Vyrobí vám zmrzlinu, orechové maslo či detskú výživu

Kúpou modelu Sana Juicer by Omega EUJ-707 nezískate len kvalitný odšťavovač na ovocie a zeleninu. Tento fantastický pomocník v sebe totiž ukrýva rovno 8 ďalších funkcií a vy mu tak môžete zveriť aj náročnejšie úlohy. S jeho pomocou vyrobíte zmrzlinu, sorbet, orechové maslo, detské ovocné, zeleninové a mäsové príkrmy, detskú výživu, raw stravu, cestoviny aj mandľové mlieko. Okrem toho pomocou prídavného nástavca, ktorý nie je jeho súčasťou, zvládne lisovať olej zo semien, orechov, strúhaného kokosu a maku.

3) Prekvapivo ľahké a rýchle čistenie

Prvotné nadšenie nového odšťavovača väčšinou veľmi rýchlo opadne pre jeho zdĺhavú a zložitú údržbu. Však komu by sa chcelo neustále rozoberať a drhnúť kopec malých dielov? Obzvlášť ak je čistenie nevyhnutné po každom použití, preto sa mu nedá vyhnúť. Nebudeme vám klamať, vyčistiť váš odšťavovač musíte tak či tak, no so Sanou 707 to bude značne jednoduchšie. Tento výnimočný odšťavovač umyjete do 1 minúty. Takto hoc aj viackrát denne si odšťavíte aj malé množstvo nakoľko minútové umytie nespôsobí problém, že sa Vám to nebude chcieť umyť. A nezabudnite šťavy sa pijú kvôli enzýmom vždy čerstvé a max do pol hodiny po vyšťavení.

4) Životnosť viac ako 10 rokov

Ceny kvalitnejších odšťavovačov sa pohybujú zhruba od 200 € vyššie čo môže veľa ľudí hodnotiť ako negatívum. Pravdou však je, že si s vyššou cenou kupujete aj dlhoročnú životnosť. Prémiové odšťavovače vám totiž pokojne vydržia viac ako desať rokov. Bonusom je pohodlné používanie a kvalitný zákaznícky servis. Zároveň ušetríte na ovocí a zelenine, pretože lepšie odšťavovače a tým Sana Juicer by Omega EUJ-707 rozhodne je - majú vyššiu výťažnosť.

Telo si zo štiav zoberie až 4x viac vitamínov

Odšťavovanie je zdraviu prospešné, tento fakt sa jednoducho nedá poprieť. Šťava je totiž najlepšie stráviteľnou podobou vitamínov, akú do seba môžete dostať. Je to preto, že pri odšťavovaní sa od šťavy oddelí nerozpustná vláknina, ktorá brzdí a obmedzuje vstrebávanie vitamínov.Vedeli ste, že si vďaka tomu dokáže vziať zo šťavy až štvornásobné množstvo vitamínov, než keď zjete ovocie a zeleninu v celku?Podiel vitamínov a minerálov v ovocí a zelenine neustále klesá,preto pitím sa vraciate k príjmu týchto cenných látok spred 10 rokov. Siahnite po tomto kvalitnom odšťavovači a môžete si byť istí, že ste pre seba urobili maximum. Tento fantastický odšťavovač sa stane osobným sprievodcom Vášho života, vypijete s ním stovky litrov štiav, spravíte fantastické pokrmy, oleje, zaradíte sa medzi státisíce spokojných užívateľov a rozhodne si predĺžite život. Život s kvalitným odšťavovačom a pitím najhodnotnejších zemských surovín zmení Váš život a z dietologického hľadiska vždy budete na potravinovom vrchole s maximálne dobrým pocitom.

Publikované: 5. decembra 2016