sso

Vaše skúsenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových štiav

Ak sa vám páči nejaký z príbehov, neváhajte a dajte mu váš hlas. Bude vás to stáť maximálne pár sekúnd a pre autora to bude spätná väzba, že svojim príspevkom zaujal a že jeho snaha nebola márna. Ďakujeme vám všetkým!

Šťavicka😂😂😂

No moje skusenosti sa citim lepsie vitalna, clovek aj schudne ale s mierou ma vitaminy a cela rodinka si po😂😂😂chvaluje
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Daniela

Odšťavovač - typ

Ahojte.
Človek prekoná viacero chorôb v živote a ľudia mu začnú dávať rady.
Po ťažkej chorobe - leukémii - už je to 4 roky mi kamaráti prihrali do cesty knihy od Wolkera - Čerstvé ovocné a zeleninové šťavy. Konečne som sa dozvedela rozdiel medzi čistou šťavou a v celku zjedenou mrkvou či iným ovocím. Kúpila som si odšťavovač, cena cca 250 €. Po dlhšej dobe užívania, aj keď šťava bola výborná sa mi odšťavovač pokazil. Mrkva je príliš tvrdá na odšťavovač. Okrem iného, z toho odšťavovača končilo veľa odpadu, bolo nutné ho dlho umývať a vyhodiť veľa dobrôt. Tak, aj keď šťavičky boli super a bruško vravela mňam, som na odšťavovač zanevrela. Teraz mi prišla do cesty diagnóza trojklanný nerv. Super... Jeden pán, teraz už môj kamarát mi pri čakaní na CT poradil, že mám sa zdravo stravovať a piť šťavy a poradil mi aj typ odšťavovača. Kúpila som si odšťavovač Sana Eujuicer 727. Mám ho 4 mesiace a aj keď je pekelne drahý, nedám na neho dopustiť. Super sa s ním narába, má 4 stupne rýchlosti + reverz. Odpad z neho je minimálny, umýva sa rýchlo a ešte môžem do odkvapkávača na riad dať aj iné umyté veci, čo som pri prvom type nemohla. Som s ním veľmi spokojná.
Má len dve chybičky, sitko prepúšťa trocha šťavu - už som si na to zvykla a pohár, aj keď je nádherný, je príliš krehký.
Napriek týmto dvom chybičkám a vyššej cene tento typ odšťavovača vrelo odporúčam. Práve kupujem druhý synovi na Vianoce.
Majte sa pekne a buďte zdraví. To je to najdôležitejšie.
S pozdravom
Silvia
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Silvia

živá strava živé telo

Môj príbeh sa začal úplnou náhodou keď som v lete roku 2018 náhodou v jednej knihe prevrátil list a prečítal si názov kapitoly " Živá kuchyňa "
To čo som sa dočítal na nasledujúcich stranách ma tak šokovalo že som sa okamžite začal vzdelávať a aplikovať princípy živej stravy vo svojom živote. Ovocie , zelenina , klíčky , šťavy , dnes po viac ako dvoch rokoch prevažne surovej prevažne rastlinnej stravy, môžem s rukou na srdci povedať že žijem doslova v inom tele. Moja hladina energie je vždy vysoká , neviem čo je to únava po výdatnom obede alebo driemoty za volantom. Čo sa týka športového výkonu ten sa posunul na úplne inú úroveň , vytratili sa problémy s dýchaním a aj pálenie záhy ktoré ma dlhé mesiace trápilo . Táto cesta ma priviedla k rozhodnutiu kúpiť si PORIADNY šnekový odšťavovač. Dlhšie som prehľadával celý internet, pozeral články, recenzie a nakoniec bola voľba jasná: Sana 727 supreme. Nemám ho ešte dlho, ale som extrémne spokojný, stál za každý jeden cent . Dokáže byť v prevádzke nepretržite, regulácia otáčok a automatický spätný chod sú na nezaplatenie a čo sa týka dizajnu je to naozaj krásny kúsok do kuchyne . Nehovoriac o tom že kvalita šťavy oproti odstredivke je úplne inde, človek až cíti príliv energie a vitality s každým pohárom a zároveň zo svojho ovocia a zeleniny získa maximum, nakoľko odpad je úplne suchý. Takže ďakujem Ejuicers.sk a pripíjam na zdravie a na život ! :)
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Ján

Nová dimenzia života 😊

Našu Sanu sme si do domácnosti zakúpili pred 5 rokmi. Vtedy som prechádzala rôznymi fázami zmeny životného štýlu, neriešila som žiadne zdravotné problémy, aj keď som vedela, že pitie čerstvých štiav je dôležité. Zo začiatku som plná elánu odšťavovala každý deň, potom som objavila rôzne štýly, v ktorých sa konzumácia surového ovocia a zeleniny veľmi neodporúčala, tak sme na Sanu trochu pozabudli.
Po 2 rokoch sme boli "nútení", kvôli vážnemu zdravotného stavu jedného člena našej rodiny našu Sanu opäť nakopnúť 😄. A nakopli
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Lydka

Šťavička mňam

Môj príbeh s odšťavovaním začal pred niekoľkými rokmi. Bolo to na základe toho, že som mala nízky obsah železa, hemoglobulínu a stále slabú imunitu a málo energie. A tak som začala skúšať najprv vitamíny v tabletách, preparáty na imunitu a rôzne proteinové tyčinky na energiu a stále nič. A potom som sa kdesi dozvedela o výborných účinkoch čerstvých štiav na imunitu a krvotvorbu a od vtedy ako som si ich začala pripravovať alebo aj kupovať, keď nemám dostatok ovocia sa cítim skvelo. Mária
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Mária

Hlasovať pre príbeh

Autor:
Zavrieť okno
celkom 102 príbehov
###message
SUPER LETO S EUJUICERS
Zavrieť okno