sso

Vaše skúsenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových štiav

Ak sa vám páči nejaký z príbehov, neváhajte a dajte mu váš hlas. Bude vás to stáť maximálne pár sekúnd a pre autora to bude spätná väzba, že svojim príspevkom zaujal a že jeho snaha nebola márna. Ďakujeme vám všetkým!

Nová dimenzia života 😊

Našu Sanu sme si do domácnosti zakúpili pred 5 rokmi. Vtedy som prechádzala rôznymi fázami zmeny životného štýlu, neriešila som žiadne zdravotné problémy, aj keď som vedela, že pitie čerstvých štiav je dôležité. Zo začiatku som plná elánu odšťavovala každý deň, potom som objavila rôzne štýly, v ktorých sa konzumácia surového ovocia a zeleniny veľmi neodporúčala, tak sme na Sanu trochu pozabudli.
Po 2 rokoch sme boli "nútení", kvôli vážnemu zdravotného stavu jedného člena našej rodiny našu Sanu opäť nakopnúť 😄. A nakopli
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Lydka

Šťavička mňam

Môj príbeh s odšťavovaním začal pred niekoľkými rokmi. Bolo to na základe toho, že som mala nízky obsah železa, hemoglobulínu a stále slabú imunitu a málo energie. A tak som začala skúšať najprv vitamíny v tabletách, preparáty na imunitu a rôzne proteinové tyčinky na energiu a stále nič. A potom som sa kdesi dozvedela o výborných účinkoch čerstvých štiav na imunitu a krvotvorbu a od vtedy ako som si ich začala pripravovať alebo aj kupovať, keď nemám dostatok ovocia sa cítim skvelo. Mária
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Mária

Šťavy a zdravie

Môj príbeh s odšťavovaním začal asi pred 5 rokmi, kedy som si nevedel rady so svojim zdravotným stavom. Kúpil som lacnejší odčťavovač od firmy Rohnson, najprv vysokootáčkový, ktorý mi služil až doteraz a neskôr nízkootáčkový, ktorý sa dosť kazil, až som ho napokon úplne prestal používať. Odšťavovač Sana EJ 606 mám síce iba krátko, ale na prvý pohľad a omak ide o oveľa kvalitnejší prístroj, ktorého hlavnú výhodu vidím v jednoduchom čistení a kvality šťavy oproti vyššie popísaným odšťavovačom. Som presvedčený, že za tie peniaze určite stojí!
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Miloš

Vínko (čerstvá šťava) a Alinko

Príbeh nášho odšťavovača sa začal žiaľ v smutnom období, kedy mojej mamičke diagnostikovali onkologické ochorenie. Keďže som jej chcela pomôcť čo najviac, začalo moje pátranie po informáciách týkajúcich sa doplnkovej liečby. Skončilo to rozhodnutím kúpiť odšťavovač. Po dlhom skúmaní ponúk na našom trhu som sa rozhodla pre šnekový odšťavovač zn.Sana Juicer 828 a neľutujem. Odšťavujem už skoro 3 mesiace každý deň, šťava je vynikajúca, kvalitná, chutí celej rodine. Dokonca ju pravidelne pije aj náš 2 ročný syn Alexander, ktorý čerstvú šťavu volá "vínko". Pomáha mi s odšťavovaním každý deň a vždy to zakončí pohárom "vínka". Odšťavovač má okrem kvalitnej šťavy veľkú výhodu - úžasne ľahko sa čistí, skladá a používa. Oplatilo sa investovať vyššiu sumu. A ešte chem dodať, že servis je na nezaplatenie. Žiaľ sa môjmu pomocníkovi podarilo pokaziť súčiastky pred pár dňami a tak som musela kontaktovať pána zo servisu. Súčiastky mi poslal okamžite, na druhý deň som ich mala a ešte aj za výborné ceny. Takže Sana juicer odporúčam nielen kvôli samotnému odšťavovaču, ale aj kvôli perfektnému servisu.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Vladimíra

šnekovým tempom dalej zájdeš :)

Príbeh o šnekovom odštavovači začal pred cca 15timi rokmi kde sa cez môjho uja dostal až ku nám domov. Každý deň na nás (ešte sme boli deti) čakali na stole poháre plné chutnej štavy. Prešlo zopár rokov a už máme vlastné rodiny vlastné deti a jediné čo máme na kuchynskej linke spoločné je šnekový odštavovač. Pred mesiacom som ho kúpil švagrovi a dnes som ho kúpil mamine ako darček na zaslúžený dôchodok. Pretože tej jej si zobrala sestra len na "pár dní" :) Okrem iného odštavovač používame v sezóne aj na výrobu džemov, sirupov a.t.d. a pri malých deckách je to naozaj super pomocník.
Ďakujem
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Viktor

Hlasovať pre príbeh

Autor:
Zavrieť okno
celkom 99 príbehov
###message
Novinka, ktorá spojila dva svety
Zavrieť okno