sso
###message
Podarujte si na Vianoce zdravie
Zavrieť okno

Vaše skúsenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových štiav

Ak sa vám páči nejaký z príbehov, neváhajte a dajte mu váš hlas. Bude vás to stáť maximálne pár sekúnd a pre autora to bude spätná väzba, že svojim príspevkom zaujal a že jeho snaha nebola márna. Ďakujeme vám všetkým!

Záchrana imunity

S odšťavovaním ovocia som začala pred 6 rokmi, keď som začala mať problémy s imunitou a zistili mi anémiu. Kúpili sme odšťavovač a odvtedy naň nedáme dopustiť celá rodina a každému kto váha nad jeho kúpou, len odporúčame. Super vec pre zdravší život!
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Vanesa Podobová

Mňamky.

Ahojte, práve som objednala tretí odšťavovač do rodiny. Medzitým sestra objednala ešte aj pre seba.
Odšťavujeme už pár rokov a nevedela by som si prestaviť nemať odšťavovač. Sana Supreme 727 je náš najobľúbenejší. Zvládne aj drobné ovocie ako čučoriedky, ktoré potom aj mrazíme. Doteraz žiadny stroj si tak parádne neporadil s rakytníkom ako Sana.
Chuť šťavy je neporaziteľná. Moja neterka hovorí, že sú to mňamky. A pýta si znova a znova. Všetci milujeme naše šťavy. Veľkou pomocou je nám kniha, ktorá sa dá objednať s odšťavovačom. Keď robíme podľa nej šťava chutí inak, lebo aj gramáž je dôležitá – množstvo odšťavovaného ovocia, zeleniny si vždy odvážime a až tak odšťavujeme presne podľa knihy. Odporúčam aj rôzne kúry, napr.: cviklová. Hneď sa človek cíti lepšie, zdravšie a ani medicínky z lekárne netreba. Stačí zájsť do záhrady, pomôcť si odšťavovačom a je to. My sme nadšení preto sme potrebovali kúpiť už tretí. Určite každému odporúčame.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Anna

Odšťavovač

Srdečne všetkých pozdravujem.
Vždy som túžila po šnekovom odšťavovači.
Konečne som si ho objednala a prišiel mi včera, 13.10. 2021. Naozaj je to úplne niečo iné ako odstredivý odšťavovač. Drť je suchá a šťavy je viac. Ďakujem a prajem Vám veľa zdravia a úspechov a samozrejme veľa radosti pri pití štiav - na zdravie priatelia. Katarína.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Katarina

Sana 707

V priebehu mesiaca sme museli kúpiť druhý odšťavovač Sana 707. Nie však preto,že by sa pokazil ale jeden zostal na chalupe, keďže môj muž tam aktualne trávi viac času a nechcel by ho dať domov 😏 Tak som si musela objednať druhý domov. 5 dní bez šťavy som skrátka nevydržala. Sme veľmi spokojní. A ešte aj súťaž na nás caka. Super. Ďakujeme 🙂
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Ivana

výhraa 50€

Zlákala ma výhra 50€ preto píšem. Mám odšťavovač mám cca 5 rokov je fantastický, len veľká neznáma je kvalita odšťavovaných produktov. Ak je produkt nekvalitný potom do seba súkate veľké množstvo škodlivých látok. Že mám pravdu MUDr. Bukovský ?
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Lubomír

Hlasovať pre príbeh

Autor:
Zavrieť okno
celkom 107 príbehov