###message

Vaše skúsenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových štiav

Ak sa vám páči nejaký z príbehov, neváhajte a dajte mu váš hlas. Bude vás to stáť maximálne pár sekúnd a pre autora to bude spätná väzba, že svojim príspevkom zaujal a že jeho snaha nebola márna. Ďakujeme vám všetkým!

Zápal pažeráka

Ahojte, odšťavovač som si kúpil až potom, keď po jednej lekárskej prehliadke ma poslali na gastrofibroskopiu, kde mi zistili veľmi pokročilý zápal pažeráka a odobrali mi vzorku na histológiu. Na prekvapenie lekárky, ktorá povedala že také krátery na pažeráku ešte nevidela, vzorka bola negatívna. Začal som piť na lačno odšťavenú cviklu, mrkvu, jablko a zázvor s trochou olivového oleja. Po polroku doktorka nechápala, kde zmizli krátery na pažeráku. SANA Omega ĎAKUJEM.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Ivan

Záchrana imunity

S odšťavovaním ovocia som začala pred 6 rokmi, keď som začala mať problémy s imunitou a zistili mi anémiu. Kúpili sme odšťavovač a odvtedy naň nedáme dopustiť celá rodina a každému kto váha nad jeho kúpou, len odporúčame. Super vec pre zdravší život!
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Vanesa Podobová

Mňamky.

Ahojte, práve som objednala tretí odšťavovač do rodiny. Medzitým sestra objednala ešte aj pre seba.
Odšťavujeme už pár rokov a nevedela by som si prestaviť nemať odšťavovač. Sana Supreme 727 je náš najobľúbenejší. Zvládne aj drobné ovocie ako čučoriedky, ktoré potom aj mrazíme. Doteraz žiadny stroj si tak parádne neporadil s rakytníkom ako Sana.
Chuť šťavy je neporaziteľná. Moja neterka hovorí, že sú to mňamky. A pýta si znova a znova. Všetci milujeme naše šťavy. Veľkou pomocou je nám kniha, ktorá sa dá objednať s odšťavovačom. Keď robíme podľa nej šťava chutí inak, lebo aj gramáž je dôležitá – množstvo odšťavovaného ovocia, zeleniny si vždy odvážime a až tak odšťavujeme presne podľa knihy. Odporúčam aj rôzne kúry, napr.: cviklová. Hneď sa človek cíti lepšie, zdravšie a ani medicínky z lekárne netreba. Stačí zájsť do záhrady, pomôcť si odšťavovačom a je to. My sme nadšení preto sme potrebovali kúpiť už tretí. Určite každému odporúčame.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Anna

Odšťavovač

Srdečne všetkých pozdravujem.
Vždy som túžila po šnekovom odšťavovači.
Konečne som si ho objednala a prišiel mi včera, 13.10. 2021. Naozaj je to úplne niečo iné ako odstredivý odšťavovač. Drť je suchá a šťavy je viac. Ďakujem a prajem Vám veľa zdravia a úspechov a samozrejme veľa radosti pri pití štiav - na zdravie priatelia. Katarína.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Katarina

Sana 707

V priebehu mesiaca sme museli kúpiť druhý odšťavovač Sana 707. Nie však preto,že by sa pokazil ale jeden zostal na chalupe, keďže môj muž tam aktualne trávi viac času a nechcel by ho dať domov 😏 Tak som si musela objednať druhý domov. 5 dní bez šťavy som skrátka nevydržala. Sme veľmi spokojní. A ešte aj súťaž na nás caka. Super. Ďakujeme 🙂
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Ivana

Hlasovať pre príbeh

Autor:
Zavrieť okno
celkom 108 príbehov