sso

Vaše skúsenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových štiav

Ak sa vám páči nejaký z príbehov, neváhajte a dajte mu váš hlas. Bude vás to stáť maximálne pár sekúnd a pre autora to bude spätná väzba, že svojim príspevkom zaujal a že jeho snaha nebola márna. Ďakujeme vám všetkým!

Môj JUICER

Osud je nevyspytateľný. V januari ma oslovil nejaky chlapik, vraj Američan, na slovenskom nemenovanom chate a postupne sme si pisali viac a viac, milé to bolo. Lenže nie všetko sedelo, čo písal, a tak som si jeho foto skontrolovala, veď internet je všemocný. A pozrime sa, jeden z najslávnejších JUICEROV na svete to bol - Joe Cross z Austrálie. Je vám jasné, že to nebol v skutočnosti Joe, ten má iné starosti ako hľadať partnerku na slovenskom chate, ale jeho príbeh, to je niečo!!! Zabudla som na chat, zabudla na falošné identity, ostali len myšlienky na šťavy! A keď na víkendovej dovolenčičke bola na raňajky doslova bitka o cviklovú šťavu medzi hosťami, povedala som si, že nebudem ja odkázaná na druhých a hneď po návrate domov som si našla najlepší odšťavovač SANA 707. A odšťavujem a odšťavujem a pijem a zdravo žijem a vrelo všetkým odporúčam.
Niežeby som doteraz bola chorá, alebo žila nezdravo, no teraz, vďaka osudu, je to ešte lepšie a teším sa z každej novej tekutej fantázii, ktorú si v odšťavovači vyčarujem. Ešte raz vďaka !
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Zuzana

Sana 707

Odšťavovač Sana 707 vlastním už 2 roky. Som s ním maximálne spokojný. Odšťavujem na ňom prevažne zeleninu. Teraz som sa rozhodol kúpiť ďalší pre rodičov, ktorý sú už chorľavý a rozhodli sa zdravšie stravovať aj za pomoci pôstu a štiav z odšťavovača. Robil som si prieskum trhu, no žiadny iný typ ako je Sana 707 , ktorý by mi tak vyhovoval po stranke funkčnosti ako aj priaznivej ceny som nenašiel.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Ľubomír

Odštavovanie

Poznáte to sami , ked som bol mladý boli iné starosti ako odštavovač ,najviac chutili susedove jablka hrušky. Postupom času sa to menilo ,až sa to dostalo k nedostatku vitamínov ,pivko vitamíny nrnahradí ,tak som začal odštavovať. Samozrejme odštavovače boli na začiatku tie najlacnejšie ,dnes mám Omegu 8006 a každé ráno jej dam zabrat mrkvov ,jablkom uhorkou a cviklou do toho pridám kurkumu s korením a škoricu. Omega je super necháva aj dužinu. Takže hor sa do odštavovania za život plný vitaminov a zdravia .Pekný deň.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Bohuslav

Šťava - jedlo, liek aj prevencia

Odšťavovač Angelia 7500 som dostala od priateľa na meniny. Tešila som sa, lebo sme mali veľa ovocia aj zeleniny zo záhradky, ktoré sme sami dvaja nestačili jesť za čerstva. Zaváraniu a iným uskladňovacím metódam sme sa postupne začali úplne vyhýbať, lebo sme presvedčení, že jedine čerstvé je zdravé a telu prospešné. Spočiatku som si myslela, že možno časom odšťavovač zapadne prachom, ako to býva s týmito pomocníkmi v domácnosti. Ale opak je pravdou. Šťavami často nahárdzame stravu počas uponáhľaných pracovných dní. Príprava šťavy zaberie menej času ako varenie a cítime sa oveľa lepšie a vitálnejšie ako keď príjmame varené jedlo. Šťavy sú dennou súčasťou nášho života. K odšťavovaču prišla aj knižka "čerstvé ovocné a zeleninové šťavy" v ktorej sú skvelé tipy ako sa šťavou dá aj liečiť. Vrele odporúčam. :-)
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Nikola

Ako sa odšťavovač naším členom stal

Naše deti dcérka 4r a syn 6r nie sú od malička fanúšici ovocia a už vôbec nie zeleniny. Vždy som závidela mamičkám, ktorých detičky bez problémov chrustali na ihrisku mrkvu, či inú zeleninku. Naše deti obľubovali maximálne jablka a sem tam banán, to bolo všetko čo som do nich dostala. Tak som začala vymýšľať alternatívu, skúšala som rôzne doma ručne odšťavovať ovocie ale vždy sa z veľkej kopy ovocia získalo max. deci šťavy. Neskor som čítala na internete aké odšťavovače existujú a hlavne koľko stoja. Všetko sa mi páčilo, okrem ceny. Všetci mi hovorili, nepozeraj na cenu, ale na kvalitu, áno sa ľahko hovorí, ale ako ušetriť na rodičovskej dovolenke? Veď to je nereálne, tak som si dala záväzok, že hneď z prvej výplaty kúpim nového člena rodiny. Síce sa mi dlho nedarilo, po materskej si nájsť prácu, ale podarilo sa :-) A my máme už nového člena doma. Volá sa SANA Juicer Omega 707 dokonca na moje prekvapenie bol práve v akcii keď sme si ho objednávali :-). Od kedy ho máme doma, deti niekedy ani nevedia akú zeleninku či ovocie do seba dostanú :-) Každý deň experimentujem a stále vymýšľam nové a nové chute :-) Okrem odšťavovania má aj iné funkcie, takže verím, že prvá investovaná výplata, padla na úrodnú pôdu :-) Deti ho volajú juicerko a je naším ďalším členom rodiny :-)
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Silvia
26
Hodnotenie tohto príbehu bolo ukončené.
Výhercovi za mesiac máj 2017 gratulujeme!

Hlasovať pre príbeh

Autor:
Zavrieť okno
celkom 86 príbehov
###message
Získajte darček k nákupu
Zavrieť okno