###message

Rýchly tip, ako sa zbaviť zápachu z úst

Zaváňajúci dych je delikátny problém, o ktorom je nám trápne hovoriť - maximálne, tak za chrbtom toho, koho sa to týka. Ešte ťažšie zvyčajne býva sa tejto otravnej záležitosti zbaviť. Vyčistenie zubov pomôže len na chvíľu a žuvačky fungujú skôr len ako dočasný zastierací manéver.

"Páchnuci dych je spôsobený kvasením a hnitím odpadu potravín, ktoré zostali v tele," píše sa v knihe Čerstvé ovocné a zeleninové šťavy od doktora Normana Walkera. Nemožno sa teda vyhovárať na zlý stav zubov, ďasien a ďalšie infekcie tkanív - to všetko sú totiž len sprievodné javy spôsobené nahromadenými odpadovými látkami.

jak odstranit zápach z úst?
jak odstranit zápach z úst?

Aké je riešenie?

Podľa Walkera je základom pre zmiernenie tohto problému detoxikácie, vďaka ktorej sa odpad z tela odstráni. Potrebné očistenie nám zaistí každodenné pitie kokteilu z odšťavenej mrkvy a špenátu v tomto osvedčenom pomere:

  • 300 g mrkvy
  • 200 g špenátu

Pre dosiahnutie znateľných výsledkov by ste mali piť minimálne pol litra tejto zmesi denne po dobu niekoľkých týždňov (ideálne nalačno alebo 2 hodiny po jedle).

Mrkva a špenát nielen na zápach z úst!

Kombinácia mrkvy a špenátu je takým malým svätým grálom medzi všetkými ostatnými receptami zostavenými doktorom Walkerom. Pretože sa jedná o duo so silnými očistnými účinkami, môžete si počas kúry všimnúť, že sa zmierňujú alebo ustupujú aj vaše ďalšie zdravotné ťažkosti. Prečistené telo totiž ľahšie naštartuje svoje samouzdravovací procesy.

Čo na to použiť?

Skúste si tento zdravý drink každodenne pripraviť pomocoiu našich kvalitných odšťavovačov napr. šnekový odšťavovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega alebo Sana Juicer EUJ-808 by Omega prípadne môžete použíť aj dvojhriadeľový odšťavovač.

Publikované: 7. apríla 2016