sso
###message

Kuvings REVO 830
Exclusive stříbrná matná

Darček
skladom
u Vás už 8.6.2023

Ďalšie farebné varianty

Odporúčame na

jablka, citrusy, ananas, hrozny, melouny, okurky, listová zelenina, bobuloviny a jiné šťavnaté plody, smoothies, zmrzlina a jiné mražené dezerty

Nie je vhodný na

větší množství kořenové zeleniny, moučná (skladovaná) jablka, přezrálé suroviny, šípky, aronie, švestky, broskve, meruňky, ořechová másla
Vyberte si darček
Čerstvé ovocné a zeleninové šťavy

Čerstvé ovocné a zeleninové šťavy

Kniha významného lekára a priekopníka prirodzenej životosprávy Normana Walkera,ktorá je považovaná v tejto oblasti za Bibliu.Kniha obsahuje presný rozpis štiav podľa chorôb,množstvo receptov na energiu,výkon a krásu.

dl_brava_chop_chop

Sekáčik Chop Chop Brava

Sekajte potraviny bez stresu so sekáčikom Brava Chop Chop. Tento ľahko ovládateľný manuálny sekáčik je vhodný pre všetky druhy potravín, najmä na cibuľu, orechy a iné ovocie a zeleninu. Stačí pod sekáčik položiť zvolenú potravinu a stlačiť ho rukou na krájacej doske alebo do nádoby.

Steak Knife

Nožík na čistenie ovocia a zeleniny

Nožík na čistenie ovocia a zeleniny z kvalitnej ocele.

Peeler

Škrabka

Škrabka na ovocie a zeleninu z nerezovej ocele - dĺžka 19 cm.

sek

Sekáčik Express Brava

Krájajte, sekajte, robte pyré a mixujte veľké kusy ovocia, zeleniny, orechov, čokolády a iných surovín niekoľkými zatiahnutiami úchytu.

Všestranný krájač nakrája ovocie, zeleninu, orechy aj čokoládu za pár sekúnd. Špeciálna vlastnosť: jednoduché manuálne ovládanie bez elektriny alebo batérií. Ideálny pre malé kuchyne a do kempu. Jednoducho vložte ingrediencie do nádoby, otočením zavrite veko a zatiahnutím úchytu roztočte čepele. Jednoducho sa čistí.

 

Zavrieť okno
skladom
u Vás už 8.6.2023
729.00