Odšťavovač Omega Juicer, odšťavovač Catler, Sana Juicer by Omega alebo odšťavovač Angel Juicer?

Každý odšťavovač v našej ponuke sme otestovali, preverili a porovnali s ostatnými. O jednotlivé testy sa s vami delíme v katalógu. Odšťavovaním sa zaoberáme už od roku 1992, dokážeme veľmi dobre poradiť. Neexistuje žiadny univerzálny odšťavovač, ktorý by vyhovoval všetkým. Vyberte si s nami ten najvhodnejší odšťavovač.

Ako vybrať vhodný odšťavovač?

Naše recenzie aj ponuka odšťavovačov sú založené na skúsenostiach s predajom odšťavovačov a výsledkoch nášho vlastného testovania. Výber vhodného odšťavovača nie je jednoduchý, každému vyhovuje trošku niečo iné. Vždy vám podávame objektívne informácie o jednotlivých odšťavovača. Hovoríme, aká je realita a rozhodnutie je čisto na vás!

O odšťavovače sme sa začali zaujímať v roku 1992, kedy svetu vládol legendárny odšťavovač Champion Juicer z USA. Hoci sa tento odšťavovač stále predáva takmer v nezmenenej podobe, mnoho vecí sa v tejto oblasti zmenilo. Na trhu sa objavilo mnoho ďalších odšťavovačov - Omega Juicer,Angel Juicer,Green Star Elite,odšťavovač Catler,Sana Juicer by Omega,Kempo Juicer,Z-Star, ... niektoré lepšie, iné horšie, ktoré už upadli do zabudnutia. Neustále pre Vás hľadáme nové a nové odšťavovače a porovnávame ich kvalitu, výťažnosť a ďalšie parametre, ktoré sú dôležité pre správny výber odšťavovača.